obrázek

Historie společnosti


 
helpDesk
DPG Invent > O společnosti > Historie společnosti

Historie společnosti

Historie naší společnosti sahá do roku 1992, kdy byla založena společnost CSB, která již od samotného počátku zabývala dovozem specializované výpočetní techniky ze zahraničí, servisem a prodejem celé řady dalších hardwarových prvků. Hlavní důraz byl kladen vždy na vysokou kvalitu poskytovaných služeb.

Během několika let společnost CSB profilovala své poskytované služby, což v roce 2003 vyústilo do převodu veškerých obchodních aktivit do společnosti DPG. Jednalo se prakticky o změnu obchodního názvu se stejným vedením a stejnou zaměstnaneckou platformou.

Od roku 2003 společnost DPG spol. s r.o. poskytuje špičkové služby v oblasti ICT se zaměřením na implementaci vlastních technologií a to především helpdeskového systému EdgeFrame, který je nabízen pro střední a velké společnosti. Speciální verze jsou také určeny pro státní správu, kdy mezi nejnovější implementace patří Ministerstvo pro zahraniční rozvoj. Dále se zabáváme integraci celé řady specifických systémů, firewallů na bázi IDS, IPS, outsourcingem, bezpečnostním auditem, realizací silnoproudů i slaboproudů, serverhousingem, mailhostingem a celou řadou dalších služeb.

DPG - váš systémový integrátor. Již 19 let.