obrázek

Produkty a služby


 
helpDesk
DPG Invent > Produkty a služby

Produkty a řešení

Nabízíme celou řadu produktů a služeb, které vhodně kombinujeme a získáváme tak nové, unikátní řešení a technologie. Jsme připraveni nabídnout balíček produktů a řešení, které budou šité na míru vaší společnosti. Společně nalezneme vhodnou platformu pro ICT ve vaší společnosti s optimální TCO.

Především díky naší dlouholeté tradici jsme schopni přesně určit vaše potřeby v oblasti ICT a s tím souvisejícími tématy. Jsme specialisté na zabezpečovací technologie, rozsáhlé počítačové sítě WAN a v nesposlední řadě známe současné technologie a umíme je vhodně kombinovat. S námi tak získáváte jistotu, že TCO (total cost ownership) bude ve vaší ICT vždy na optimální hranici.

Sotwaru se můžete přízpůzobit jen do určité míry. My přizpůsobíme software vašim specifickým potřebám.

Nabízíme něco víc než ostatní ICT společnosti. Nenabízíme pouze jednotlivé produkty. Nabízíme jejich propojení do komplexních celků, které spolu komunikují, vyměňují si data (a to v reálném čase nebo na základě definovaných parametrů) a samozřejmě nabízíme také úpravy jednotlivých systémů na míru. Mezi veřejností mnohdy panuje názor, že je nutné, v rámci úsporných opatření, své potřeby uspůsobit úrovni používaného softwaru. Ano, to je z části pravda. Ale ústupky mají svou hranici a pokud tuto nezřetelnou a snadno překročitelnou hranici přestoupí, nestává se z ústupku úsporné opatření, ale problém, který snižuje efektivitu vaší práce a tak i zisku vaší společnosti.

Pokud v naší bohaté nabídce nabízených produktů či služeb nenaleznete právě tu službu či produkt, který hledáte, budeme přesto rádi, pokud nás kontaktujete. Nabídneme vám vhodné řešení vašich požadavků nebo pokud naši analytici zjistí, že daný produkt či řešení neexistuje, jsme připraveni vyvinout maximální úsilí, abychom takový produkt, službu či technologii připravili na míru právě pro vás.